Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Noel Gallagher - Dream On
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.12
2016
Posiedzenie InnoTechKrak na PK

Posiedzenie InnoTechKrak na PK

 
Posiedzenie InnoTechKrak na PK
Inauguracyjne posiedzenie drugiej kadencji Rady Związku Uczelni InnoTechKrak odbyło się 12 grudnia na Politechnice Krakowskiej. W bieżącym roku akademickim Radzie przewodniczy rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

InnoTechKrak to pierwszy w Polsce formalny Związek Uczelni. Tworzą go Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Rolniczy. Dzięki Związkowi Uczelni możliwe jest m.in. prowadzenie wspólnych badań i inwestycji, współdziałanie kadry naukowo-dydaktycznej w pozyskiwaniu środków na projekty badawcze i ich realizacji, wprowadzanie wspólnych standardów zarządzania. W ramach związku łatwiejsze jest prowadzenie działań badawczo-rozwojowych dzięki tworzeniu konsorcjów, a także powoływaniu wspólnych centrów i laboratoriów.

Podczas poniedziałkowego spotkania 33 członkom Rady Związku wręczono nominacje na kadencję 2016/2020. Przewodniczący Rady Związku prof. Jan Kazior podkreślił, że jednym z najbliższych zadań Rady InnoTechKrak, jest aktywny udział w konsultacjach środowiskowych, dotyczących nowych zasad prawnych w szkolnictwie wyższym.

Więcej informacji o Związku Uczelni InnoTechKrak znajduje się na stronie: www.innotechkrak.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners