Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.07
2016
Porozumienie Politechniki Krakowskiej z Orlenem

Porozumienie Politechniki Krakowskiej z Orlenem

 
Porozumienie Politechniki Krakowskiej z Orlenem
W środę, 29 czerwca w Warszawie, członek zarządu ds. produkcji Polskiego Koncernu Naftowego „Orlen” Krystian Pater oraz prorektor ds. nauki Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior podpisali porozumienie o współpracy.

Porozumienie jest kontynuacją wieloletniej współpracy Politechniki i Orlenu w zakresie naukowo-badawczym i ekspertyz stanu technicznego urządzeń w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym. Nowa umowa dotyczy realizacji wspólnych prac badawczo-rozwojowych, konsultacji technicznych i naukowych, szczegółów współpracy przy realizacji prac dyplomowych i praktyk studenckich, współpracy w zakresie pozyskiwania dotacji i funduszy na realizowanie wspólnych projektów techniczno-technologicznych. W celu realizacji umowy strony powołały zespół zadaniowy i koordynatorów. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners