Yes - Owner Of The Lonely Heart

Poranna zmiana planów papieża Franciszka - czwartek na ŚDM

Papież Franciszek zaskoczył. Zmienił poranny plan na czwartek i w drodze do Częstochowy, przyjechał do Szpitala Uniwersyteckiego, w którym od kilku tygodni przebywa w stanie ciężkim b. metropolita krakowski kard. Franciszek Macharski.

O 10.30 papież odprawi na Jasnej Górze mszę święta z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski. Popołudniu o godz. 17 prezydent Jacek Majchrowski wręczy Franciszkowi klucze do Krakowa. Następnie papież uda się tramwajem na Błonia, a towarzyszyć mu będzie młodzież niepełnosprawna. Wieczorem znów zobaczymy Ojca Świętego w oknie przy ul. Franciszkańskiej 3.

Fot. Tygodnik Katolicki Niedziela