Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.08
2017
Pora na "Krakowskie Miodobranie"

Pora na "Krakowskie Miodobranie"

 
Pora na "Krakowskie Miodobranie"
W najbliższy weekend na Placu Wolnica trwać będzie święto krakowskich pszczelarzy. To już 24. edycja tej imprezy, podczas której przewidzianych jest mnóstwo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Głównym celem „Krakowskiego Miodobrania’ jest popularyzacja wiedzy na temat pszczelarstwa oraz środowiska naturalnego, w którym żyją te fascynujące stworzenia. Jest to również doskonała okazja do nabycia produktów pszczelich bezpośrednio od lokalnych pszczelarzy. Podczas miodobraniowego weekendu odbędzie się finał projektu pt. „Pszczoły uczą dzieci segregacji śmieci”. Najmłodsi wezmą udział w zabawie edukacyjnej uczącej segregacji odpadów. Zadaniem uczestników będzie uporządkowanie oraz posegregowanie ich w zaaranżowanej na placu „zaśmieconej pasiece”. Ponadto każdy, kto przyniesie na Miodobranie plastikowe nakrętki będzie mógł je wymienić na rośliny miododajne. Istotną częścią imprezy będzie "Parada Pszczół" na Rynku Głównym; za najciekawsze przebrania przewidziane są nagrody rzeczowe.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners