Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Sunrise Avenue - Choose to be me
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.02
2018
Ponad 17 mln dofinansowania dla PK

Ponad 17 mln dofinansowania dla PK

 
Ponad 17 mln dofinansowania dla PK
Politechnika Krakowska, jako jedna z 28 polskich uczelni, otrzyma dofinansowanie w ramach konkursu Zintegrowane Programy Uczelni ogłoszonego w 2017 r. przez wicepremiera Jarosława Gowina. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło wyniki na początku lutego.

 

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu doskonałości w kształceniu oraz zarządzaniu Politechniką Krakowską, m.in. dzięki:


- dostosowaniu oferty dydaktycznej do potrzeb rynku pracy i społeczeństwa,
- podniesieniu kompetencji studentów i studentek,
- zwiększeniu dostępności programów kształcenia w językach obcych dla studentów z Polski oraz dla cudzoziemców,
- podniesieniu kompetencji kadr dydaktycznych, administracyjnych i zarządczych oraz wsparciu zmian organizacyjnych związanych z dostosowaniem PK do ustawy 2.0.


Dla studentów PK przygotowano także programy szkół letnich w partnerstwie uczelniami z Europy i Stanów Zjednoczonych, a także szeroką ofertę certyfikowanych szkoleń, warsztatów i kursów podnoszących kompetencje zawodowe i językowe. Z kolei dzięki wizytom studyjnym w firmach, instytucjach i samorządach współpracujących z uczelnią przy realizacji projektów badawczo-rozwojowych studenci PK będą mieli jeszcze więcej okazji do bezpośredniego kontaktu z praktyką inżynierską.
Konkurs Zintegrowane Programy Uczelni jest kolejnym projektem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, którego celem jest rozwijanie szkolnictwa wyższego tak, by mogło ono jak najpełniej realizować aktualne potrzeby społeczne i gospodarcze.


Pełną listę ocenionych projektów znajdziecie na stronie internetowej NCBiR.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners