Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lynyrd Skynard - Sweet Home Alabama
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.03
2020
Pomóź w opiece nad psami

Pomóź w opiece nad psami

 
Pomóź w opiece nad psami
"Pies na kwarantannie" to akcja pomagająca ludziom przebywającym w izolacji lub w szpitalu w opiece nad zwierzakiem. Każdy z nas może pomóc, ale i być tym potrzebującym. Inicjatywa ma na celu uwrażliwić wszystkich na problem zwierząt w czasie epidemii.
 
Osobom przebywającym na kwarantannie nie wolno wychodzić na zewnątrz!
 
Co zatem z domowymi pupilami, z którymi trzeba wyjść na spacer? Co w przypadku gdy chory musi udać się do szpitala i nie ma komu zlecić opieki nad podopiecznym?
 
Fundacja Na Rzecz Zwierząt "Przytul psa" ruszyła z akcją "Pies na kwarantannie", która powstała w celu skontaktowania osób poszukujących wsparcia w opiece nad swoim psem podczas kwarantanny lub pobytu w szpitalu, z osobami, które tego wsparcia mogą udzielić.
 
Co należy zrobić:
Udać się na stronę przytulpsa.pl/koronawirus/ i wybrać jedną z opcji: "chcę pomóc" lub "szukam pomocy". Możemy także przejrzeć ogłoszenia już zamieszczone, w celu sprawdzenia, czy w naszych okolicach nie ma już kogoś komu można pomóc.
 
Zwróćmy też uwagę na inne domowe zwierzaki, które mogą zostać pozbawione opieki i w zamknięciu przebywać w samotności.
 
Uwaga! Zgodnie z informacją ze strony Ministerstwa Zdrowia psy i koty nie przenoszą koronawirusa!
 
Zachęcamy do wspierania się nawzajem już teraz, ponieważ sytuacja wciąż się rozwija, a warto rozejrzeć się dookoła czy ktoś z pobliskich mieszkaniców nie potrzebuje pomocy np. w zrobieniu zakupów. To dla wszystkich trudny moment, więc starajmy się być dobrzy dla siebie, szczególnie dla tych, których mijamy codziennie. Nasza pomoc może mieć różnorodny charakter. Pamiętajmy tylko o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i higieny.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners