Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Keane - Silenced By The Night
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.01
2019
Polskie kolędy w wykonaniu krakowskich chórów

Polskie kolędy w wykonaniu krakowskich chórów

 
Polskie kolędy w wykonaniu krakowskich chórów
Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata” wystąpi w Centrum Kongresowym ICE Kraków; wspólnie z innymi lokalnymi zespołami wykonując najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30, w poniedziałek 28 stycznia. Wstęp bezpłatny.

Podczas koncertu pn. „Śpiewaj z nami! Kolędowanie z krakowskimi chórami” wystąpi blisko 600 wykonawców. Program zawierać będzie wybrane kolędy i pastorałki ze zbiorów Jana Maklakiewicza oraz Feliksa Nowowiejskiego w opracowaniu na chór i orkiestrę kameralną.

Poza Chórem „Cantata" wystąpią m. in.  Chór ASP Cantus Firmus, Vox Populi, oktet wokalny OCTAVA ensemble, Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie „Dominanta” i Pueri Cantores Cracovienses - Archidiecezjalna Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie.

Darmowe bilety na koncert będzie można zdobyć od środy 23 stycznia, w trzech punktach stacjonarnych InfoKraków: Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2; przy ul. św. Jana 2; na os. Zgody 7. Dodatkowo  dostępne będą na stronie internetowej evenea.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners