Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Snow Patrol - Called Out In The Dark (radio mix)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.04
2024
Politechnika uruchamia nowe kierunki studiów. To odpowiedź na inżynierskie wyzwania współczesnego świata

Politechnika uruchamia nowe kierunki studiów. To odpowiedź na inżynierskie wyzwania współczesnego świata

 
Politechnika uruchamia nowe kierunki studiów. To odpowiedź na inżynierskie wyzwania współczesnego świata
Biotechnologia przemysłowa na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej, ekotechnologie dla zrównoważonego rozwoju na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz informatyka materiałowa na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Fizyki to nowe kierunki na studiach I stopnia, które poszerzą ofertę dydaktyczną Politechniki Krakowskiej w roku akademickim 2024/2025. Na studiach magisterskich nowością będzie na PK kierunek energetyka jądrowa, który powołany zostanie na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki. Nowe propozycje Politechniki stanowią odpowiedź na potrzeby gospodarki i społeczeństwa oraz dynamiczny rozwój sektorów rynku, z którymi są powiązane.


Ze szczegółowymi opisami nowych kierunków z oferty Politechniki Krakowskiej możecie zapoznać się na stronie internetowej Uczelni

Znakomitą okazją do poznania pełnej oferty PK na nowy rok akademicki będzie Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej, który odbędzie się już w najbliższy piątek 19 kwietnia 2024 w godz. 10-15 na głównym kampusie PK. Uczelnia otworzy szeroko swoje drzwi, zaprosi do laboratoriów i sal wykładowych oraz na spotkania z wykładowcami i studentami. Pokaże najciekawszy sprzęt i stanowiska badawcze, zaprosi na naukowe pokazy (m.in. z udziałem Robocopa, strzelających kondensatorów, kinetycznego łamacza kości)  z odrobiną naukowej magii i wirtualnej rzeczywistości. Będą też naukowe gry i konkursy czy akcje ekologiczne (np. sadzenia roślin czy zamiany kajaka w mini ogród warzywny). Na gości Dnia Otwartego na dziedzińcu uczelni znajdować się będzie także strefa relaksu i strefa gastro, a odpoczynek umili muzyka grana na żywo przez politechniczne Radio Nowinki.
 
Szczegółowy program Dnia Otwartego w Serwisie Rekrutacyjnym PK oraz na stronie głównej uczelni.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners