Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Kobranocka - I nikomu nie wolno sie z tego smiac
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.07
2015
Politechnika Krakowska wspiera uczniów na drodze do kariery.

Politechnika Krakowska wspiera uczniów na drodze do kariery.

 
Politechnika Krakowska wspiera uczniów na drodze do kariery.
17 lipca 2015 r. podpisano porozumienie pomiędzy Gminą Miejską Kraków a Politechniką Krakowską w sprawie kontynuacji projektu Krakowskiej Szkoły Doradztwa Zawodowego.

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego to projekt realizowany od 2012 roku przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa oraz Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2 i Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej. Jego celem jest pomoc młodzieży w dostosowaniu się do współczesnego rynku pracy. W ramach projektu realizowane są zajęcia w krakowskich szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które obejmują profesjonalne doradztwo zawodowe. KSDZ prowadzi także szkolenia, warsztaty i konferencje dla szkolnych doradców zawodowych.

Więcej szczegółów na:

www.pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners