Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - First Date
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.05
2020
Politechnika Krakowska wspiera krakowskie hospicja w ramach akcji „Wirtualna Puszka PK”

Politechnika Krakowska wspiera krakowskie hospicja w ramach akcji „Wirtualna Puszka PK”

 
Politechnika Krakowska wspiera krakowskie hospicja w ramach akcji „Wirtualna Puszka PK”
We wtorek 19 maja br. na Politechnice Krakowskiej ruszyły dwie akcje charytatywne. Pracownicy i studenci PK oraz wszyscy chętni mogą wesprzeć datkami finansowymi wyjątkowe krakowskie instytucje – Hospicjum Świętego Łazarza oraz Hospicjum Alma Spei dla Dzieci. Z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa obie akcje odbywają się zdalnie – na Facebooku.
 
Politechnika Krakowska od wielu lat wspiera organizowane przez Hospicjum Świętego Łazarza „Pola Nadziei”. Do udziału zawsze aktywnie włączają się pracownicy i studenci wszystkich kampusów oraz Osiedla Studenckiego – zarówno jako kwestujący, jak i jako darczyńcy. Tym razem zbiórka jest wyjątkowa, nie tylko z uwagi na jej nietypową „wirtualną” formę, ale także dlatego, że uczelnia postanowiła pomóc dwóm instytucjom. Drugim hospicjum, które otrzyma wsparcie z Politechniki Krakowskiej jest Alma Spei, które zapewnia domową opiekę medyczną nieuleczalnie chorym dzieciom.
 
Zbiórki są organizowane przez Politechnikę Krakowską we współpracy z Samorządem Studenckim. By zmotywować społeczność uczelni do włączenia się w akcję, obie zbiórki odbywają się na zasadzie przyjaznego współzawodnictwa – studenci i pracownicy będą „rywalizować” ze sobą o to, która grupa zbierze więcej funduszy. Akcja potrwa dwa tygodnie i zakończy się 1 czerwca br.
 
 
 
Zapraszamy do włączenia się w akcje:
 
 
 
Wszystkie informacje niezbędne do wpłacenia datku znajdują się na stronie wydarzeń na Facebooku.
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners