Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

House - Patrick Wolf
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.04
2021
Politechnika Krakowska wspiera akcję „Pola Nadziei”

Politechnika Krakowska wspiera akcję „Pola Nadziei”

 
Politechnika Krakowska wspiera akcję „Pola Nadziei”
Politechnika Krakowska od wielu lat włącza się w akcję charytatywną „Pola Nadziei” i w tym roku nie mogło być inaczej. Kwesta dla osób terminalnie chorych, którą organizuje Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza”, odbywa się – w związku z pandemią – wirtualnie.

Każdy może wesprzeć podopiecznych Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Niezmienny pozostaje symbol przedsięwzięcia – żonkil. XXIV edycja akcji odbywa się pod hasłem #ŻonkilowePodajDalej. 
 
Celem kampanii „Pola Nadziei” jest nie tylko pozyskanie środków finansowych na opiekę nad chorymi w ostatnim okresie ich życia, ale także zwrócenie uwagi na potrzeby ludzi chorych oraz szerzenie idei hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży. Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza” obejmuje całościową i profesjonalną opieką osoby terminalnie chore, głównie na nowotwory. Pomoc świadczona jest na oddziale stacjonarnym, a także w domu pacjenta. Dzięki staraniom członków Towarzystwa w 1996 r. został wybudowany dom – Hospicjum św. Łazarza.
 
Tegoroczna edycja „Pól Nadziei” to głównie działania w mediach społecznościowych. Towarzyszy im hasło #ŻonkilowePodajDalej. Organizatorzy zachęcają do narysowania lub sfotografowania symbolu akcji – żonkila, a następnie zamieszczenia grafiki w poście na swoim profilu w mediach społecznościowych. W treści wpisu należy oznaczyć profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie oraz hasztag #ŻonkilowePodajDalej i adres do zbiórki: www.pomagam.pl/podaj-dalej.
 
Za pomocą wskazanej strony internetowej można dokonywać wpłat na hospicjum. Osoby, które nie mają konta w social mediach, mogą swoje zdjęcia lub rysunki z żonkilami przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. św. Łazarza”, ul. Fatimska 17, 31-831 Kraków. 
 
 
 
 
XXIV edycja „Pól Nadziei” potrwa do 30 maja. Akcję wspiera Politechnika Krakowska. Włączył się w nią rektor PK prof. Andrzej Białkiewicz. Zachęcamy studentów i pracowników uczelni do udziału w #ŻonkilowePodajDalej, a tym samym wsparcia pacjentów i pracowników Hospicjum im. św. Łazarza. 
 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners