Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Scorpions - Wind Of Change
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.08
2022
Politechnika Krakowska organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny

Politechnika Krakowska organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny

 
Politechnika Krakowska organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny
W dniach 7-10 listopada br. odbędą się XVII Dni Jana Pawła II. Politechnika Krakowska – tradycyjnie już – włącza się w wydarzenie i organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny, którego temat to hasło tegorocznych Dni JPII, a więc „Gdzie jesteś źródło? Polska, Ukraina, Europa”
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody finansowe: 1500 zł (I nagroda), 1200 zł (II nagroda) i 1000 zł (III nagroda). Prace można dostarczyć do 21 października. 
 
Konkurs Politechniki Krakowskiej adresowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów fotografii. Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie cztery prace (format minimum 30x40 cm) lub zwarte tematycznie cykle (do czterech zdjęć), które traktowane będą jako jedna praca. Należy nadsyłać wyłącznie prace autorskie, które nie brały dotychczas udziału w żadnym innym konkursie i nie były nigdzie publikowane ani prezentowane.
 
Prace konkursowe można dostarczyć pocztą (w odpowiednim opakowaniu zabezpieczającym je przed zniszczeniem) na adres: Politechnika Krakowska, Galeria GIL, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków (z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”) albo osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 do budynku Galerii GIL (II piętro, pok. 210). Elektroniczną wersję prac w formacie JPG o wymiarach minimum 1200x1600 pikseli w plikach do 5 MB należy przesłać na adres e-mail: gil@pk.edu.pl. Uczestniczy muszą również dostarczyć organizatorom zaklejoną kopertę z wypełnioną i podpisaną kartą zgłoszenia. Ponadto, osoby niepełnoletnie dołączają w zaklejonej kopercie zgodę na udział w konkursie podpisaną przez rodziców lub opiekunów prawnych. Równocześnie rodzice lub opiekunowie podpisują wraz z niepełnoletnim uczestnikiem oświadczenie zawarte w karcie zgłoszenia.
 
Ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego nastąpi w czasie XVII Dni Jana Pawła II. Strona internetowa wydarzenia: dni-jp2.upjp2.edu.pl
 
Prosimy o dokładnie zapoznanie się z Regulaminem konkursu. Pobierz: Karta zgłoszeniaZgoda rodzica/opiekuna prawnego
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners