Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chili Peppers - By The Way
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.09
2022
Politechnika Krakowska na wrześniowych, stacjonarnych targach edukacyjnych

Politechnika Krakowska na wrześniowych, stacjonarnych targach edukacyjnych

 
Politechnika Krakowska na wrześniowych, stacjonarnych targach edukacyjnych
Po pandemicznej przerwie powracają stacjonarne targi edukacyjne, a więc okazja do bezpośredniego spotkania uczniów szkół średnich z przedstawicielami uczelni. Politechnika Krakowska już przygotowuje się do wrześniowych wydarzeń. Pracownicy PK odwiedzą – w ramach organizowanych przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” Salonów Maturzystów – Kielce, Gliwice, Rzeszów i Auditorium Maximum UJ w Krakowie. Uczelnia weźmie też udział w Dniu Otwartym Uczelni Partnerskich, który zostanie przygotowany przez I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich.
Zarówno Salony Maturzystów, jak i spotkanie z młodzieżą z Siemianowic Śląskich i okolic będą okazją do lepszego poznania Politechniki Krakowskiej i jej oferty edukacyjnej, zasad rekrutacji oraz tych aspektów, które przyszłych studentów interesując najbardziej. Ponadto, uczestnicy spotkań otrzymają materiały z przydatnymi informacjami dotyczącymi uczelni i kierunków studiów. W Salonach Maturzystów, które zostaną zainaugurowane już 6 września, wezmą udział pracownicy Działu Promocji i Działu Kształcenia. Stoisko Politechniki będzie dokładnie oznaczone. Przedstawiciele PK chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników. 
 
Zapraszamy na Salony Maturzystów z udziałem Politechniki Krakowskiej:
 
– 6 września: Kielecki Salon Maturzystów, Politechnika Świętokrzyska, aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, Kielce;
 
– 19-20 września: Śląski Salon Maturzystów, Politechnika Śląska, Centrum Edukacyjno-Kongresowe przy ul. Stanisława Konarskiego 18B, Gliwice;
 
– 27-28 września: Krakowski Salon Maturzystów, Uniwersytet Jagielloński, Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, Kraków;
 
– 29-30 września: Rzeszowski Salon Maturzystów, Politechnika Rzeszowska, Aleja Powstańców Warszawy 12, Rzeszów.
 
W sobotę 24 września przedstawiciele Politechniki Krakowskiej będą gościć w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich na – organizowanym przez tę szkołę – Dniu Otwartym Uczelni Partnerskich. Uczniowie I LO oraz innych szkół wysłuchają m.in. prezentacji na temat PK i dowiedzą się, dlaczego warto tu studiować. 
 
24 września: Dzień Otwarty Uczelni Partnerskich, I LO im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, Siemianowice Śląskie.
 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners