chocolate Spoon - Gry

Politechnika Krakowska na Festiwalu Nauki

Od 19 do 21 maja potrwa XVI Festiwal Nauki w Krakowie pod hasłem „Czas i przestrzeń”. Politechnika Krakowska jest jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naukowego miasteczka na Rynku Głównym, a zwłaszcza czterech festiwalowych namiotów Politechniki, gdzie w ciągu trzech dni zaprezentują się wszystkie wydziały uczelni.

W piątek, 20 maja na festiwalowej scenie na Rynku Głównym wystąpią z pokazami sportowcy z AZS Politechniki Krakowskiej: sekcja judoków (godz. 11.30-11.45) oraz zespół cheerleaderek (16.30-16.45). Natomiast w sobotę, 21 maja zagra Krakowska Orkiestra Staromiejska (16.00-16.30).

Szczegółowe informacje wraz z programem XVI Festiwalu Nauki w Krakowie dostępne są na stronie internetowej: festiwalnauki.up.krakow.pl.