Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Wola istnienia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.10
2018
Politechnika Krakowska i University Of Tennessee

Politechnika Krakowska i University Of Tennessee

 
Politechnika Krakowska i University Of Tennessee
Mineło 25 lat od momentu rozpoczęcia współpracy Politechniki Krakowskiej z College of Architecture and Design, University of Tennessee w Knoxville. W ramach porozumienia z możliwości wymiany studenckiej skorzystało ponad 600 osób.

University of Tennessee w Knoxville należy do najlepszych szkół publicznych w Stanach Zjednoczonych. Program Tennessee jest jednym z najdłużej działających  programów wymiany oferowanych studentom architektury w Stanach Zjednoczonych i Polsce. Co roku uczestniczy w nim około 12 studentów z każdej ze szkół.

Z tej okazji 15 i 16 października na Politechnice Krakowskiej zorganizowano konferencję podsumowującą 25 lat współpracy z  University Of Tennessee, w sali W2 budynku Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej przy ul. Podchorążych 1. Więcej znajdziecie na pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners