Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Turbo - Dorosle Dzieci
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.06
2022
Politechnika Krakowska i CBA będą współpracować

Politechnika Krakowska i CBA będą współpracować

 
Politechnika Krakowska i CBA będą współpracować
List intencyjny w tej sprawie podpisali rektor PK prof. dr hab. inż. arch. Andrzej Białkiewicz i szef CBA Andrzej Stróżny.
Współpraca dotyczyć będzie m.in. podejmowania wspólnych inicjatyw informacyjnych i edukacyjnych służących rozwijaniu i wzmacnianiu postaw etycznych i obywatelskich wśród studentów i absolwentów uczelni. Realizowana będzie przez organizację szkoleń o charakterze świadomościowym, zwiększających wiedzę studentów PK o zjawisku korupcji i promujących właściwe wzorce zachowań. Szkolenia służyć będą też wzmacnianiu kompetencji przyszłych absolwentów PK, którzy w czasie inżynierskiego kształcenia przygotowują się również do pełnienia funkcji kierowniczych i zarządczych w firmach oraz jednostkach państwowych lub samorządowych, kierowania dużymi projektami infrastrukturalnymi, inwestycyjnymi, wykonawczymi, często z wykorzystaniem znacznych publicznych środków finansowych.
 
– Jest ważne, by nasi wychowankowie opuszczali uczelnię jako wszechstronnie wykształceni inżynierowie, ale też światli obywatele. Chcemy, by wkraczając na rynek pracy byli świadomi wyzwań, które mogą spotkać w czasie zawodowej kariery i potrafili podejmować decyzje i działania odpowiedzialnie – zgodnie z zasadami prawa i etyki. Temu służyć będzie m.in. organizacja dedykowanych naszym studentom szkoleń z udziałem specjalistów z CBA– mówi rektor PK prof. Andrzej Białkiewicz.   
 
Centralne Biuro Antykorupcyjne (CBA) jest służbą specjalną powołaną do prewencji i zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych. Porozumienia o współpracy CBA zawarło już z kilkoma innymi polskimi szkołami wyższymi m.in. z Wojskową Akademią Techniczną, Uniwersytetem Śląskim i krakowskimi uczelniami. 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners