Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lana Del Rey - Blue Jeans
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

31.03
2023
Politechnika Krakowska doskonałym miejscem dla absolwentów liceów

Politechnika Krakowska doskonałym miejscem dla absolwentów liceów

 
Politechnika Krakowska doskonałym miejscem dla absolwentów liceów
Wydział Mechaniczny gościł Młodzież z I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni. Kolejne ważne porozumienie podpisane!
Uczniowie zostali przywitani przez dr hab. inż. Bogdana Szybińskiego, prodziekana ds. współpracy i po krótkiej prezentacji dot. kierunków studiów i działalności studenckiej na WM, mogli zwiedzić jednostki: Laboratorium Technologii Przemysłu 4.0, Laboratorium Inżynierii Wzornictwa Przemysłowego, Katedrę Mechaniki Stosowanej i Biomechaniki oraz Katedrę Pojazdów Samochodowych.
 
Następnie prof. Jerzy A. Sładek – dziekan Wydziału Mechanicznego i mgr Jolanta Kruk dyrektor I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni, podpisali porozumienie o współpracy, które zakłada możliwość uczestnictwa młodzieży w wybranych wykładach realizowanych w ramach kierunków prowadzonych na Wydziale, rozwój wiedzy na temat innowacji technicznych poprzez zwiedzanie laboratoriów Wydziału, a także pomoc w nawiązaniu  kontaktów z przedsiębiorcami w zakresie praktyk i staży uczniowskich. Ponadto strony zobowiązały się do współpracy w zakresie kształcenia, a także konsultacji programów nauczania.
 
Mamy nadzieję na owocną współpracę!
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners