Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.03
2017
Półfinały Emergenzy w Krakowie

Półfinały Emergenzy w Krakowie

 
Półfinały Emergenzy w Krakowie
17 i 19 marca odbędą się krakowskie półfinały konkursu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych - Emergenza Festival Polska. Tym razem uczestników będzie można posłuchać w Zet Pe Te przy ul. Dolnych Młynów 10.

Przypomnijmy, że najlepsze zespoły, które zwyciężą w finałach krajowych Emergenzy, spotkają się na finale światowym , który odbędzie się w Niemczech na Taubertal Open Air Festival, skąd finalista pojedzie w trasę po całej Europie.

Półfinały w Krakowie: 17 i 19 marca, Zet Pe Te ul. Dolnych Młynów 10. Początek o godz. 19.00. Ceny biletów w przedsprzedaży 18 zł, a w dniu koncertu 25 zł.

Informacje o uczestnikach krakowskich półfinałów Emergenzy można znaleźć na Facebooku wydarzenia. Zapraszamy także na stronę internetową:  www.emergenza.net.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners