Kingdom Come - I've Been Trying

Pokaz prac młodych architektów z PK

W najbliższy wtorek 3 lipca w Muzeum Podgórza zaprezentowane będą prace studentów kierunku architektura krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Temat przewodni to zagospodarowanie terenu przylegającego do wiaduktów przy ul. Wielickiej w Krakowie.

Na celownik obrano odcinek dawnej linii kolejowej na Krzemionkach pomiędzy ulicami Wielicką i Plac Przystanek. Projekty przygotowali nie tylko studenci z naszego kraju, ale również zza granicy - uczestnicy programu Erasmus. W założeniu, studenckie pomysły mają pomóc w zrozumieniu postindustrialnego fragmentu krakowskiego Podgórza oraz kontekstu historycznego tego miejsca.

Na pokaz zapraszamy 3 lipca o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Muzeum Podgórza.