Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Wieczór w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.07
2018
Pokaz prac młodych architektów z PK

Pokaz prac młodych architektów z PK

 
Pokaz prac młodych architektów z PK
W najbliższy wtorek 3 lipca w Muzeum Podgórza zaprezentowane będą prace studentów kierunku architektura krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Temat przewodni to zagospodarowanie terenu przylegającego do wiaduktów przy ul. Wielickiej w Krakowie.

Na celownik obrano odcinek dawnej linii kolejowej na Krzemionkach pomiędzy ulicami Wielicką i Plac Przystanek. Projekty przygotowali nie tylko studenci z naszego kraju, ale również zza granicy - uczestnicy programu Erasmus. W założeniu, studenckie pomysły mają pomóc w zrozumieniu postindustrialnego fragmentu krakowskiego Podgórza oraz kontekstu historycznego tego miejsca.

Na pokaz zapraszamy 3 lipca o godz. 18.00 do sali konferencyjnej Muzeum Podgórza.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners