Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Sztywny Pal Azji - Spotkanie z ....
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

21.01
2019
Podwójny dyplom i rok w Sardynii

Podwójny dyplom i rok w Sardynii

 
Podwójny dyplom i rok w Sardynii
W poniedziałek 21 stycznia rusza elektroniczna rejestracja na studia II stopnia na Politechnice Krakowskiej. Wydział Inżynierii Środowiska oferuje studia na specjalności Environmental and Land Engineering prowadzonej na kierunku inżynierii środowiska, oferującej dwa semestry nauki na uczelni partnerskiej - Università di Cagliari - oraz uzyskanie dyplomów obu uczelni.

Specjalność  Environmental and Land Engineering prowadzona jest w języku angielskim. Najlepszym daje możliwość wyjazdu na rok do Sardynii, w celu studiowania na  Università di Cagliari. Studia na specjalności E&LE dają możliwość poznania szerokiego spektrum zagadnień związanych ze wszystkimi obszarami inżynierii środowiska. Zajęcia prowadzi grono wybranych wykładowców doświadczonych w prowadzeniu zajęć na uczelniach zagranicznych oraz zaproszeni wykładowcy z zagranicy.
Podczas studiów zwraca się szczególną uwagę na bezpośredni kontakt studenta z wykładowcą oraz stosowanie nowoczesnych technik nauczania, z naciskiem na dużą aktywność i samodzielność studenta w procesie zdobywania wiedzy i umiejętności.  
Dzięki współpracy z włoskim uniwersytetem w Sardynii możliwe jest zdobycie podwójnego dyplomu, zarówno Politechniki Krakowskiej, jak i Università di Cagliari. W roku 2019 pięć osób będzie miało możliwość odbycia 2. i 3. semestru studiów za granicą.
Więcej informacji znajdziecie na stronie Wydziału Inżynierii Środowiska. Zapraszamy również do wysłuchania wywiadu z osobami odpowiedzialnymi za projekt.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners