Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.07
2015
Podpisano nowe umowy licencyjne pomiędzy firmami a PK

Podpisano nowe umowy licencyjne pomiędzy firmami a PK

 
Podpisano nowe umowy licencyjne pomiędzy firmami a PK
Dziesięć umów licencyjnych zostało podpisanych w wyniku współpracy CTT PK z przedsiębiorcami. Umowy dotyczą wyników prac badawczych zrealizowanych przez pracowników naukowych Politechniki Krakowskiej i zostały podpisane w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Wszystkie umowy są porozumieniami o długookresowej współpracy, która może przybrać znacznie szerszy charakter, prowadząc do rozwoju technologii i wdrożeń do produkcji.Zawarcie umów jest dowodem na rozwijającą się współpracę z sektorem gospodarczym. Zdaniem Marleny Marek z CTT PK, przy wzroście znaczenia własności intelektualnej dla nowoczesnych rynków, kolejne takie sukcesy naukowców Politechniki Krakowskiej w zakresie komercjalizacji są tylko kwestią czasu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners