Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Various Artists - Budka Suflera - Memu miastu na do widzenia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.03
2022
Podpisanie porozumienia z firmą TechnipFMC

Podpisanie porozumienia z firmą TechnipFMC

 
Podpisanie porozumienia z firmą TechnipFMC
Na Wydziale Mechanicznym została podpisana umowa o współpracy z firmą TechnipFMC, która jest wiodącym w skali światowej, dostawcą technologii dla podmorskiej eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu oraz przemysłu tradycyjnych i nowych źródeł energii.

Strony zadeklarowały chęć współpracy w zakresie współuczestniczenia w projektach oraz doradztwa naukowo-badawczego, organizacji zajęć, warsztatów i szkoleń naukowych, a także organizacji praktyk i staży studenckich.

Już w marcu, w ramach programu Subsea Academy, zostaną zorganizowane 3 spotkania dla studentów Wydziału Mechanicznego:

  • wykład Subsea School, podczas którego trenerzy z TechnipFMC przybliżą studentom technologię wykorzystywaną w eksploatacji złóż ropy naftowej i gazu ziemnego;
  • 2 praktyczne warsztaty – dot. między innymi modelowania geometrycznego CAD oraz analizy wytrzymałościowych przeprowadzanych za pomocą systemu MES ANSYS Mechanical.

Natomiast od maja zostaną otwarte stanowiska stażowe dla zainteresowanych studentów naszego wydziału.

Firma TechnipFMC dostarcza rozwiązania technologiczne dla przemysłu energetycznego, specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach dot. wydobycia ropy naftowej i gazu ziemnego, zapewnia specjalistyczną wiedzę, a także  dostarcza sprzęt i wyposażenie zarówno dla podmorskich jak i nawodnych konstrukcji i urządzeń eksploatacji ropy naftowej i gazu ziemnego.

---

fot. K. Ostrowska

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners