Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Pierwsze wyjscie z mroku
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.07
2017
Po PK bez trudu znajdziesz pracę!

Po PK bez trudu znajdziesz pracę!

 
Po PK bez trudu znajdziesz pracę!
Absolwenci z rocznika 2016 znaleźli pracę do pół roku po ukończeniu studiów. Odnosi się to do około 90 % kończących studia, co wynika z badań Biura Karier PK. Większość z nich zatrudnienie znalazła jeszcze przed obroną pracy magisterskiej.

Według najnowszych badań większość absolwentów studiów I stopnia kontynuuje kształcenie na studiach magisterskich, ale Ci, którzy zdecydowali zakończyć edukację na tym etapie również nie mają problemów ze znalezieniem zatrudnienia, ponieważ 9 na 10 osób pracuje. Co więcej, porównując badania z kilku ostatnich lat, można zauważyć stabilność zawodową absolwentów Politechniki Krakowskiej.
Wspomniane badania przede wszystkim informują uczelnię, jak skuteczna jest ich działalność, oraz pozwalają na skuteczną modyfikację programu kształcenia, na przykład wprowadzanie więcej zajęć praktycznych czy staży. Jest to również okazja na potwierdzenie swojej wartości edukacyjnej osobom, które wybrały Politechnikę podczas minionej rekrutacji. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej uczelnii.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners