Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

THE HIVES - Go Right Ahead
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.03
2018
„Płuca Czyżyn" po metamorfozie

„Płuca Czyżyn" po metamorfozie

 
„Płuca Czyżyn" po metamorfozie
Na odwiedzających park Skalskiego czeka nowa infrastruktura. Bezpieczna nawierzchnia z drobnego żwiru, roślinny labirynt, drewniany taras z piaskownicą, huśtawka oraz inne urządzenia do aktywnego wypoczynku.

Park im. Stanisława Skalskiego, przez mieszkańców nazywany „płucami Czyżyn”, to prawie pięciohektarowy teren zielony, położony na os. Dywizjonu 303. W większości porośnięty jest drzewami, można tam też spotkać unikatowe okazy flory i fauny. Są ciągi spacerowe, łąki kwietne, hotel dla owadów i domek dla trzmieli.

W ramach rewitalizacji parku zrobiono nowe nasadzenia i wymieniono ławki. Do niedawna brakowało jeszcze tylko placu zabaw z prawdziwego zdarzenia. Czyżynianie postanowili więc skorzystać z możliwości, jakie daje budżet obywatelski. Wykonanie kosztowało około 150 tys. zł.

Po więcej informacji sięgajcie do źródła artykułu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners