Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

kukon/(feat. daria zawiałow) - batman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.06
2018
PK wśród najlepszych uczelni świata

PK wśród najlepszych uczelni świata

 
PK wśród najlepszych uczelni świata
Politechnika Krakowska znalazła się pośród polskich szkół wyższych w prestiżowym zestawieniu najlepszych uczelni świata - QS World University Ranking - za który odpowiada brytyjska firma Quacquarelli Symmonds.

Ranking QS jest jednym z czterech najważniejszych światowych rankingów edukacyjnych obok Times Higher Education, Rankingu Szanghajskiego oraz U-Multira.
W tym roku w rankingu znalazło się ok. 1000 uczelni, pośród nich 14 polskich szkół wyższych:  Politechnika Krakowska, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Politechnika Łódzka, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Śląski.
Zestawienie powstaje w oparciu o sześć kryteriów: reputacja w środowisku akademickim, prestiż wśród pracodawców, stosunek liczby wykładowców do liczby studentów, liczba cytowań oraz liczba studentów i pracowników z zagranicy.
QS World University Ranking zdominowały uniwersytety amerykańskie, które zajęły cztery pierwsze pozycje. Najlepszy jest Massachusetts Institute of Technology (MIT).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners