Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Makemakes - The Lovercall
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.12
2018
PK uhonorowana za zasługi

PK uhonorowana za zasługi

 
PK uhonorowana za zasługi
W poniedziałek 26 listopada rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior odebrał honorowe wyróżnienie dla uczelni pt. „Za Zasługi dla Wynalazczości”. Odznaka została nadana przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Odznaka honorowa „Za Zasługi dla Wynalazczości” to szczególne wyróżnienie, nadawane przez Prezesa Rady Ministrów, przyznawane osobom fizycznym, jednostkom organizacyjnym, ale także instytucjom, organizacjom i stowarzyszeniom wyróżniającym się osiągnięciami na rzecz rozwoju i popularyzacji wynalazczości.

Uroczystość wręczenia odznaczeń była częścią głównych obchodów 100. rocznicy ustanowienia ochrony własności przemysłowej w Polsce oraz Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i zawodu rzecznika patentowego.  Urząd Patentowy RP, który w tym roku świętuje jubileusz stulecia swojego istnienia, został ustanowiony dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego z 28 grudnia 1918 r. Był jedną z pierwszych instytucji państwowych utworzonych po odzyskaniu niepodległości.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners