Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Fire Woman
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.11
2017
PK rozwija współpracę zagraniczną

PK rozwija współpracę zagraniczną

 
PK rozwija współpracę zagraniczną
W dniach 16-17 listopada, delegacja naszej uczelni podpisała porozumienie o współpracy z Iwanowskim Państwowym Uniwersytetem Chemiczno-Technologicznym w Rosji.

Współpraca naukowo-dydaktyczna PK z Uniwerystetem w Iwanowie trwa od 1991 r. Podczas listopadowej wizyty przedstawiciele obu uczelni omówili możliwości rozszerzenia współpracy o wymianę akademicką w ramach programu Erasmus.
Iwanowski Państwowy Uniwersytet Chemiczno-Technologiczny jest jedną z lepszych rosyjskich uczelni technicznych, z historią sięgającą 1918 r. Od kilkudziesięciu lat realizuje program wymiany międzynarodowej - w tej chwili studiuje tam kilkuset obcokrajowców. Z Politechniką Krakowską łączy rosyjską uczelnię wiele konkretnych przedsięwzięć, w tym m.in. wspólne prace naukowe, konferencje naukowe i wymiany studenckie.  
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners