Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

PK przygotowuje Szlachetną Paczkę

Pracownicy i studenci Politechniki Krakowskiej biorą udział w akcji Szlachetna Paczka. Zbiórkę dla jednej z potrzebujących rodzin organizuje Biblioteka PK.

XVIII edycja akcji ruszyła 18 listopada. Szlachetna Paczka jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w naszym kraju. Wolontariusze poszukują potrzebujących rodzin, dla których darczyńcy oferują pomoc.

Na PK produkty będą zbierane w dniach 4-6 grudnia w Pawilonie Bibliotecznym przy Warszawskiej 24. Szczegóły akcji znajdziecie na stronie internetowej BPK.