Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.06
2018
PK podpisało porozumienie z Meksykiem

PK podpisało porozumienie z Meksykiem

 
PK podpisało porozumienie z Meksykiem
W czwartek 14 czerwca Politechnika Krakowska i meksykański stan Morelos podpisały list intencyjny o współpracy, która dotyczyć będzie wspólnych badań transportu miejskiego, logistyki międzynarodowej i wymian studenckich.

Delegacja z Meksyku pojawiła się na terenie kampusu PK podczas konferencji pt. „Modelling. Modelowanie podróży i prognozowanie ruchu”. Porozumienie podpisane z Politechniką Krakowską odpowiada potrzebom i planom rozwojowym meksykańskiego stanu Morelos. Umowa umozliwi wymianę studencką oraz udział uczelni w działaniach na rzecz upowszechniania kultury, warsztatach, seminariach i kursach dyplomowych. Specjaliści z Politechniki Krakowskiej będą mogli uczestniczyć w lokalnych i regionalnych badaniach transportu miejskiego w Meksyku oraz projektowaniu i planowaniu platform transportu multimodalnego.
Umowa między Politechniką Krakowską a meksykańskim stanem Morelos została podpisana przez rektora PK prof. Jana Kaziora i dyrektora Stanowej Rady Kapitału Ludzkiego ds. Rozwoju Gospodarczego Stanu Morelos, Fernando Bahena Hernándeza.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners