Queen - Don't Stop Me Now

PK odznaczona przez Grupę Azoty

Politechnika Krakowska otrzymała Odznakę Honorową Zasłużony dla Grupy Azoty. Odznaczenie zostało wręczone podczas jubileuszowej gali Święta Pracowników spółki w dniu 6 października w Tarnowie.

Grupa Azoty swoim wyróżnieniem podkreśla wieloletnią współpracę z uczelnią przy realizacji wspólnych projektów naukowo-badawczych i edukacyjnych. Elementem działań jest m.in. program stypendialny Grupy Azoty, dedykowany studentom Politechniki Krakowskiej, którzy osiągają sukcesy naukowe w dziedzinach odpowiadających profilowi działalności firmy: chemii, inżynierii chemicznej lub technologii chemicznej.

Oprócz programu stypendialnego współpraca naukowo-badawcza i edukacyjna PK i Azotów obejmuje także m.in.: organizację na PK seminarium „Technologia Źródłem Biznesu”, prowadzonego przez ekspertów Grupy, programy praktyk oraz stażów studenckich i doktoranckich, realizację prac inżynierskich i magisterskich na potrzeby firmy.