Jelonek - BaRock

PK na salonach maturzystów

Bieżący miesiąc będzie świetną okazją, aby zapoznać się z ofertą dydaktyczną Politechniki Krakowskiej. W Katowicach, Kielcach, Krakowie, Rzeszowie i Lublinie PK zaprezentuje się na nadchodzących salonach maturzystów.

Pracownicy uczelni zaprezentują ofertę edukacyjną, aktualne warunki i zasady postępowania kwalifikacyjnego na rok akademicki 2019/2020. Zainteresowani otrzymają informatory, zawierające informacje na temat wydziałów, kierunków i specjalności.
Politechnikę Krakowską będzie można spotkać podczas następujących salonów maturzystów:

- 17 września - Katowice;
- 18 września - Kielce;
- 20-21 września - Kraków;
- 24-25 września - Rzeszów;
- 26-27 września - Lublin.

Wstęp wolny, po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę naszej uczelni.