Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Dźwięki Wątpliwej Jakości
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.06
2018
PK na koncercie „Małopolska dla Maturzystów”

PK na koncercie „Małopolska dla Maturzystów”

 
PK na koncercie „Małopolska dla Maturzystów”
Już jutro, w sobotę 23 czerwca, w Tauron Arenie Kraków odbędzie się koncert dedykowany tegorocznym maturzystom. Podczas wydarzenia przyszli studenci będą mogli zapoznać się z ofertą Politechniki Krakowskiej.

Na scenie krakowskiej Tauron Areny wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej: Margaret, Kamil Bednarek i zespół Afromental. W przerwie między koncertami zaplanowano wspólne odtańczenie poloneza, którego poprowadzi choreograf Andrzej Starowicz, znany m.in. z programu „You can dance”. Wstęp na koncert jest bezpłatny, ale należy pobrać specjalną wejściówkę.
Na miejscu obecni będą również przedstawiciele Politechniki Krakowskiej, którzy zaprezentują ofertę dydaktyczną uczelni oraz zasady rekrutacji. Ponadto, maturzyści otrzymają materiały informacyjne o wydziałach, kierunkach i specjalnościach. Stoisko Politechniki Krakowskiej będzie znajdowało się w głównym holu Tauron Areny, zapraszamy już od godziny 15:00.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners