Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.10
2017
PK i Luoyang Normal University

PK i Luoyang Normal University

 
PK i Luoyang Normal University
Podczas wizyty delegacji Politechniki Krakowskiej w Chinach, rektor uczelni, prof. Jan Kazior, podpisał umowę o współpracy z Luoyang Normal University. Zgodnie z jej postanowieniami już w lutym przyszłego roku pierwsza grupa studentów z Chin rozpocznie studia na naszej uczelni.

Projekt jest wynikiem zainteresowania strony chińskiej zacieśnieniem współpracy i doprecyzowaniem jej obszarów, po ramowym porozumieniu z czerwca br. w czasie wizyty przedstawicieli LNU w Krakowie.
W Luoyang przedstawiciele PK ustalili zasady kształcenia chińskich studentów na kierunkach informatyka, fizyka techniczna oraz technologia chemiczna. LNU jest również zainteresowana wymianą pracowników naukowo-dydaktycznych. Zgodnie z podpisaną umową, już w lutym 2018 roku pierwsza grupa studentów z Chin rozpocznie studia na Politechnice Krakowskiej.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners