Guns N' Roses - Welcome To The Jungle

PK i Luoyang Normal University

Podczas wizyty delegacji Politechniki Krakowskiej w Chinach, rektor uczelni, prof. Jan Kazior, podpisał umowę o współpracy z Luoyang Normal University. Zgodnie z jej postanowieniami już w lutym przyszłego roku pierwsza grupa studentów z Chin rozpocznie studia na naszej uczelni.

Projekt jest wynikiem zainteresowania strony chińskiej zacieśnieniem współpracy i doprecyzowaniem jej obszarów, po ramowym porozumieniu z czerwca br. w czasie wizyty przedstawicieli LNU w Krakowie.
W Luoyang przedstawiciele PK ustalili zasady kształcenia chińskich studentów na kierunkach informatyka, fizyka techniczna oraz technologia chemiczna. LNU jest również zainteresowana wymianą pracowników naukowo-dydaktycznych. Zgodnie z podpisaną umową, już w lutym 2018 roku pierwsza grupa studentów z Chin rozpocznie studia na Politechnice Krakowskiej.