Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Ordinary Brainwash - Stay Foolish
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.02
2018
PK i IV Polski Kongres Mechaniki

PK i IV Polski Kongres Mechaniki

 
PK i IV Polski Kongres Mechaniki
Politechnika Krakowska będzie współorganizować IV Polski Kongres Mechaniki oraz XXIII Międzynarodową Konferencję Metod Komputerowych w Mechanice. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane 12 lutego.

Polski Kongres Mechaniki jest organizowany co cztery lata z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej. Kolejna edycja odbędzie się w Krakowie, przy współpracy z Politechniką Krakowską, w dniach 8-12 września 2019 r.

Kongres jest jednym z największych międzynarodowych zjazdów naukowych z obszaru mechaniki, gromadząc około 500 specjalistów zajmujących się tą dziedziną wiedzy. Czwarta edycja Polskiego Kongresu Mechaniki została połączona z XXIII Międzynarodową Konferencją Metod Komputerowych w Mechanice, której patronuje Polskie Towarzystwo Metod Komputerowych Mechaniki.

Według umowy obowiązki głównego współorganizatora Kongresu powierza się Politechnice Krakowskiej, która będzie siedzibą Komitetu Organizacyjnego Kongresu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners