Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Miuosh feat Katarzyna Nosowska - Tramwaje i gwiazdy
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.11
2017
Pilnie poszukiwani dawcy szpiku

Pilnie poszukiwani dawcy szpiku

 
Pilnie poszukiwani dawcy szpiku
Fundacja DKMS apeluje o pomoc dla 9-letniego Karola, który walczy z ostrą białaczką i pilnie potrzebuje przeszczepienia komórek macierzystych. Wśród ponad 30 mln zarejestrowanych dawców na świecie nie znalazł się ani jeden genetycznie zgodny z chłopcem.

Zarejestrować się jako dawca szpiku i komórek macierzystych może każdy ogólnie zdrowy człowiek, w wieku 18-55 lat, ważący powyżej 50 kg i nieposiadający znacznej nadwagi. Akcje rejestracyjne dla Karolka odbędą się we Wrocławiu w weekend 18-19 listopada na terenie: Magnolia Park, Pasażu Grunwaldzkiego, Jarmarku Bożonarodzeniowego, a także w Szkole Podstawowej nr 17 przy ul. Wieczystej.

Zarejestrować się można również przez www.dkms.pl/karol. Na wskazany adres, Fundacja DKMS prześle pakiet rejestracyjny, trzeba go tylko wypełnić i odesłać Fundacji.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners