Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czeslaw Spiewa - Pozycie Malzenskie
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

19.09
2018
Pierwszy książkomat w mieście

Pierwszy książkomat w mieście

 
Pierwszy książkomat w mieście
We wtorek Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie uruchomiła książkomat, który jest pierwszym tego typu urządzeniem w stolicy Małopolski. Projekt został sfinalizowany na wniosek z regionalnego budżetu obywatelskiego.

Nie będzie trzeba już czekać do godzin otwarcia, książkomat umożliwia wypożyczenia o każdej porze dnia i nocy. Czytelnik po zamówieniu internetowym powininen otrzymać maila z informacją, że może odebrać książkę. Do obsługi automatu potrzebna jest ważna karta biblioteczna, a w skrytce mieszczą się maksymalnie 3 książki.
To pierwszy książkomat w Małopolsce i trzeci – po bibliotekach w Sosnowcu i Tychach – na południu kraju. Więcej dowiecie się u źródła artykułu.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners