The Maccabees - Pelican

Pierwsza studencka przygoda z „Adapciakiem”

Już w najbliższą środę rozpocznie się kolejna edycja „Adapciaka” – obozu adaptacyjnego dla nowych studentów Politechniki Krakowskiej. Pierwsza część odbędzie się w Krakowie, a następnie uczestnicy pojadą do Andrzejówki koło Muszyny.

W czasie pobytu w Krakowie nowi studenci będą mieli okazję poznać kampus PK, spotkać się z władzami uczelni oraz wziąć udział w grze miejskiej. Wyjazd do Andrzejówki planowany jest na czwartkowe popołudnie. Program przewiduje imprezy o charakterze rekreacyjno-sportowym, gry oraz warsztaty integracyjne. „Adapciaka” potrwa do niedzieli.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.adapciak.pk.edu.pl oraz fanpage Adapciak PK.

Posłuchaj wywiadu z organizatorką tegorocznej edycji „Adapciaka”, Katarzyną Olender.