Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Wieczór w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.01
2019
„Partnerstwo dla Innowacji” już jutro

„Partnerstwo dla Innowacji” już jutro

 
„Partnerstwo dla Innowacji” już jutro
We wtorek 15 stycznia 2019 roku Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska wspólnie z Amerykańską Izbą Handlową w Polsce zorganizują konferencję pn. „Partnerstwo dla Innowacji”. Naukowcy z PK i przedstawiciele branży handlowej zyskają szansę na dialog i wymianę doświadczeń. Dojdzie również do podsumowania projektu „Inkubator Innowacyjności+”.

Wydarzenie będzie miejscem umówionych spotkań biznesowych przedsiębiorców oraz twórców rozwiązań czekających na wdrożenie. Ponadto nadarzy się okazja na komentarz akcji „Inkubator Innowacyjności+”, w ramach którego na Politechnice Krakowskiej przeprowadzono 16 prac przedwdrożeniowych. Realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności+” na Politechnice zajmuje się Centrum Transferu Technologii oraz spółka celowa uczelni INTECH PK.

Wydarzenie odbędzie się w Galerii „Gil” przy ul. Warszawskiej 24, otwarcie o godz. 10:00. Więcej na temat konferencji „Partnerstwo dla Innowacji” znajdziecie tutaj.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners