Ebola Cereal - Hemispheres

„Partnerstwo dla Innowacji” już jutro

We wtorek 15 stycznia 2019 roku Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska wspólnie z Amerykańską Izbą Handlową w Polsce zorganizują konferencję pn. „Partnerstwo dla Innowacji”. Naukowcy z PK i przedstawiciele branży handlowej zyskają szansę na dialog i wymianę doświadczeń. Dojdzie również do podsumowania projektu „Inkubator Innowacyjności+”.

Wydarzenie będzie miejscem umówionych spotkań biznesowych przedsiębiorców oraz twórców rozwiązań czekających na wdrożenie. Ponadto nadarzy się okazja na komentarz akcji „Inkubator Innowacyjności+”, w ramach którego na Politechnice Krakowskiej przeprowadzono 16 prac przedwdrożeniowych. Realizacją projektu „Inkubator Innowacyjności+” na Politechnice zajmuje się Centrum Transferu Technologii oraz spółka celowa uczelni INTECH PK.

Wydarzenie odbędzie się w Galerii „Gil” przy ul. Warszawskiej 24, otwarcie o godz. 10:00. Więcej na temat konferencji „Partnerstwo dla Innowacji” znajdziecie tutaj.