Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - System
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

27.07
2016
Papież Franciszek przybywa do Krakowa

Papież Franciszek przybywa do Krakowa

 
Papież Franciszek przybywa do Krakowa
Przypominamy, że już dziś do Krakowa przybywa papież Franciszek. Tuż po przylocie planowanym na godz. 16 papież spotka się z najważniejszymi przedstawicielami władzy państwowej. Dla pielgrzymów uczestniczących w ŚDM środa jest czasem udziału w katechezach i wydarzeniach Festiwalu Młodych.

Festiwal składa się z otwartych i bezpłatnych inicjatyw o charakterze artystycznym, religijnym oraz duchowym. W ramach tej części ŚDM można wybrać się na różnorodne koncerty, wystawy, warsztaty, wydarzenia sportowe, teatralne itp.

Wieczorem Franciszek ma pojawić się w oknie papieskim na ul. Franciszkańskiej. Jutro papież udaje się na Jasną Górę, gdzie o 10.30 odprawi mszę św. z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners