Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Ting Tings - Be The One
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.06
2019
Pamiętajcie o naszych zwierzęcych przyjaciołach

Pamiętajcie o naszych zwierzęcych przyjaciołach

 
Pamiętajcie o naszych zwierzęcych przyjaciołach
W ostatnich latach upały stają się nierozłącznym elementem naszego klimatu. Dlatego warto zadbać o wodę nie tylko dla nas, ale i dla zwierząt domowych i dziko żyjących.

W związku z upałami, które niejednokrotnie jeszcze zawitają w tym roku, pamiętajcie o wodzie, którą warto mieć zawsze przy sobie w butelce, najlepiej wielorazowej. Natomiast nie zapominajcie o innych stworzeniach żyjących wokoł nas.

Co możecie zrobić?

Zwierzętom domowym zapewnijcie dostateczną ilość cienia i wody. Pamiętajcie, aby nie zostawiać ich zamkniętych w samochodach oraz przywiązanych w nasłonecznionych miejscach. To jest niebezpieczne dla ich życia!

Zwierzętom dzikim możecie pomóc pozostawiając w cieniu pojemnik z wodą. Skorzystają z tego ptaki i inne stworzenia, domowe zwierzaki, które wychodzą na swoje dalekie wędrówki oraz te, które zaginęły opiekunom.

Pomagajmy sobie nawzajem, bo to dla wszystkich jest trudny czas.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners