Various Artists - Amy Winehouse / Rehab

Otwarta Szkoła Letnia na Wydziale Architektury

W dniach od 16 do 27 lipca Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej zorganizuje zajęcia Otwartej Szkoły Letniej. Projekt odbędzie się pod hasłem „Architektura jako doświadczenie”.

Otwarta Szkoła Letnia ma za zadanie wesprzeć działalność dydaktyczno-naukową Wydziału Architektury PK. W zajęciach udział wezmą studenci wydziałów architektury zarówno polskich jak i zagranicznych uczelni. Wykłady i prezentacje poprowadzą przedstawiciele krajowych oraz zagranicznych ośrodków akademickich, architekci i technologdzy.

Szczegółowy harmonogram pojawi się już wkrótce, więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia.