Oasis - Don't Look Back In Anger

Otwarta Szkoła Letnia

W czerwcu na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej rozpocznie swoją działalność Otwarta Szkoła Letnia. Zajęcia odbędą się w dniach 4-15 czerwca, do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Głównym założeniem projektu jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska PK, ponadto celem jest podtrzymanie wieloletnich kontaktów pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi.

Podstawową formułą zajęć Otwartej Szkoły Letniej będą wykłady, warsztaty doskonalące wiedzę oraz indywidualne konsultacje. W zajęciach Otwartej Szkoły Letniej WIŚ PK mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Szczegółowy harmomogram pojawi się już wkrótce.

Szczegółowych informacji na temat OSL udziela dr. inż. Jarosław Müller: jmuller@pk.edu.pl