Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

DUCH - Czarne koła
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.04
2018
Otwarta Szkoła Letnia

Otwarta Szkoła Letnia

 
Otwarta Szkoła Letnia
W czerwcu na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej rozpocznie swoją działalność Otwarta Szkoła Letnia. Zajęcia odbędą się w dniach 4-15 czerwca, do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Głównym założeniem projektu jest wsparcie działalności dydaktyczno-naukowej Wydziału Inżynierii Środowiska PK, ponadto celem jest podtrzymanie wieloletnich kontaktów pracowników WIŚ PK z krajowymi i zagranicznymi ośrodkami akademickimi.

Podstawową formułą zajęć Otwartej Szkoły Letniej będą wykłady, warsztaty doskonalące wiedzę oraz indywidualne konsultacje. W zajęciach Otwartej Szkoły Letniej WIŚ PK mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani. Szczegółowy harmomogram pojawi się już wkrótce.


Szczegółowych informacji na temat OSL udziela dr. inż. Jarosław Müller: jmuller@pk.edu.pl

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners