Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Myslovitz - 01 Myslovitz - Telefon RADIO EDIT SHORT (16bit44.1kHz)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.03
2023
Ostatnia okazja na wzięcie udziału w Budżecie Studenckim PK

Ostatnia okazja na wzięcie udziału w Budżecie Studenckim PK

 
Ostatnia okazja na wzięcie udziału w Budżecie Studenckim PK
Warsztaty, szkolenia, a może zakup sprzętu ułatwiającego naukowy rozwój? Tylko do jutra trwa nabór wniosków do Budżetu Studenckiego dla studentów i doktorantów Politechniki Krakowskiej. To pierwsza edycja przedsięwzięcia, które na pewno pozwoli jeszcze bardziej zintegrować społeczność uczelni. Pula środków do rozdysponowania wynosi 20 tys. zł.
 
Organizatorem Budżetu Studenckiego jest Fundacja Politechniki Krakowskiej, która realizuje przedsięwzięcie w ramach jubileuszu 30-lecia Studenckiego Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej „Kwadrat”.
 
Nasz projekt, inspirowany Budżetem Obywatelskim, ma na celu zaangażowanie studentów Politechniki Krakowskiej do działań na rzecz swoich rówieśników, a także służy zbadaniu aktualnych potrzeb studentów. Liczymy, że pomoże to Fundacji zaplanować nowe działania adekwatnie do studenckich potrzeb, które w okresie pandemii i zdalnej nauki uległy znacznej zmianie – mówi Paweł Domino, prezes Zarządu Fundacji Politechniki Krakowskiej. Jak dodaje, planowane jest również zaangażowanie studentów w realizację poszczególnych projektów.
 
Projekty zgłaszane w ramach Budżetu Studenckiego mogą być zróżnicowane. Pod uwagę brane będą propozycje warsztatów, szkoleń, eventów artystycznych czy zakupu jakiegoś sprzętu. Warto pamiętać, że zgłaszane projekty nie mogą dotyczyć prac remontowych i budowlanych.
 
Termin składania wniosków upływa 10 marca. Następnie odbędzie się głosowanie, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy studenci i pracownicy PK. Każdy z nich będzie mógł drogą elektroniczną (przez aplikację Microsoft Forms) oddać jeden głos. Projekty cieszące się największym poparciem społeczności, zostaną wpisane do Budżetu Studenckiego Politechniki Krakowskiej.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners