Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Sierpien
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.06
2019
Ostatni miesiąc na wymianę pieców

Ostatni miesiąc na wymianę pieców

 
Ostatni miesiąc na wymianę pieców
30 czerwca upływa termin naboru wniosków w ramach Programu Ograniczania Niskiej Emisji o udzielenie dotacji na likwidację pieca, kotła lub kominka.

1 września na terenie Krakowa zacznie obowiązywać całkowity zakaz stosowania paliw stałych w instalacjach (w szczególności kotłach, piecach i kominkach). Przestrzeganie zakazu spalania węgla i drewna będzie podlegało regularnym kontrolom, m.in. straży miejskiej.

Wszystkim zainteresowanym, którzy do tej pory zwlekali ze złożeniem wniosku, przypominamy, że jeżeli do 30 czerwca nie zdążą przedłożyć kompletu dokumentów nie będą mogły skorzystać z dofinansowania oferowanego przez Gminę.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Ograniczania Niskiej Emisji, a także wzory wniosków znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej

Wciąż skorzystać można z dopłaty na zmianę systemu ogrzewania lub dopłaty do zwiększonych kosztów grzewczych w ramach programów osłonowych prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie.

Podopieczni MOPS, którzy do tej pory korzystali ze wsparcia na zakup węgla, nie otrzymają pomocy finansowej po 1 września 2019 r.

Dodatkowo Gmina Miejska Kraków zaprasza mieszkańców, którzy nie są w stanie ponieść kosztów pomocy prawnej, do Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, gdzie uzyskają oni poradę np. w kwestiach związanych z nieuregulowanym stanem prawnym nieruchomości. Lokalizacje punktów oraz harmonogram udzielania porad prawnych można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej.

Co ważne, miasto udzieliło w tym roku dotacji na łączną kwotę 29 mln złotych na likwidację ponad 3,5 tys. palenisk.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners