Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.03
2023
Ostatni dzień rekrutacji do ESN PK

Ostatni dzień rekrutacji do ESN PK

 
Ostatni dzień rekrutacji do ESN PK
Erasmus Student Network Politechnika Krakowska prowadzi letnią rekrutację i zaprasza do współpracy osoby zainteresowane pomaganiem osobom z zagranicy przybywającym na uczelnię w ramach wymian i studiów częściowych.

ESN PK to organizacja studencka, działająca na Politechnice już od 15 lat. Zajmuje się m.in. pomaganiem studentom przyjeżdżającym do Polski w ramach wymiany Erasmus+,  zarówno w sprawach formalnych, jak i poprzez organizację wydarzeń i innych działań, które ułatwiają zaaklimatyzowanie się w nowej rzeczywistości.

Organizacja poszukuje osób, które chcą robić coś więcej poza studiowaniem, chciałyby poznać nowych ludzi i rozwinąć znajomość języków obcych. Osoby zainteresowane dołączeniem do ESN PK proszone są o wypełnienie formularza. Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners