Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Edie (Ciao Baby)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.06
2020
Organizacja pracy BPK od dnia 1 czerwca 2020 r.

Organizacja pracy BPK od dnia 1 czerwca 2020 r.

 
Organizacja pracy BPK od dnia 1 czerwca 2020 r.
Zapraszamy do skorzystania z Biblioteki Politechniki Krakowskiej na nowych zasadach!

Stosownie do Zarządzenia nr 54 Rektora PK z dnia 22 maja br. w sprawie zasad funkcjonowania Politechniki Krakowskiej w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2020 roku informujemy, że usługi Biblioteki PK są realizowane w ograniczonym zakresie.

Wypożyczenia oraz zwroty książek (osobne okienko do wypożyczeń i osobne do zwrotów):
Kampus Warszawska – Wypożyczalnia BPK
Kampus Czyżyny – Wypożyczalnia BWM
w godzinach:
- poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 9:00-14:00,
- środa: 12.00-17.00,
- sobota, niedziela : NIECZYNNE

Książki należy zamawiać zdalnie, przez system biblioteczny.

Pozostałe zasady dotyczące kont bibliotecznych i zwrotów książek:
- Konta biblioteczne, których termin ważności upływał między 12 marca a 29 września zostały przedłużone do 30 września 2020 r.
- Terminy zwrotów wypożyczonych książek zostały przedłużone do 30 września 2020 r.
- Za okres, kiedy nie było możliwości zwrotu książek (tj. od 12 marca), opłaty za przetrzymane książki zostały odpowiednio obniżone.

Wszelkie pytania związane z obsługą kont bibliotecznych, w tym: okresem ważności kont, prolongatami, zwrotami książek i kartami obiegowymi należy kierować:
- do Wypożyczalni BPK: wbg@biblos.pk.edu.pl, tel.: 12 628 29 63 (w godz. 8.30-14.00)
- do Wypożyczalni BWM: wbwm@biblos.pk.edu.pl, tel.: 12 628 36-51 (w godz. 8.30-14.00)

Wypożyczenia międzybiblioteczne - krajowe i zagraniczne.
Zamówienia na wypożyczenia międzybiblioteczne należy składać poprzez formularz elektroniczny w systemie bibliotecznym.

Oddział Informacji Naukowej
Sprawy bieżące należy załatwiać telefonicznie lub mailem. Kontakt do Oddziału Informacji Naukowej BPK:
- mail: oin@pk.edu.pl
- tel.: 12 628 29 67 lub 12 628 29 51.

W sprawach wymagających osobistej wizyty w OIN (np. dostarczenie i odbiór publikacji do weryfikacji w zw. z rejestracją w bazie BPP) prosimy o umawianie się telefonicznie. W sprawach dot. bazy Bibliografia Publikacji Pracowników PK (BPP) prosimy o kontakt na adres: bibliografia@biblos.pk.edu.pl (na bieżąco obsługiwane są także uwagi/zapytania dot. BPP wysyłane z poziomu rekordu publikacji za pomocą ikony pytajnika).

Publikacje będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-14.00.
1. Książka lub czasopismo powinny być podpisane na karteczce: imię, nazwisko, data dostarczenia do OIN.
2. Pracownik OIN o umówionej godzinie otwiera przedsionek OIN. Osoba, która przynosi materiały proszona jest o pozostawienie ich w wyznaczonym miejscu.
3. Materiały będą czekały 5 dni (okres kwarantanny) od daty przyniesienia, dlatego data powinna być napisana obok nazwiska osoby przynoszącej publikację.

Pozostałe agendy BPK są niedostępne dla użytkowników z zewnątrz
Wszelkie sprawy należy załatwiać mailowo lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-14.00 (szczegóły w zakładce kontakt BPK).

Udostępnianie norm - zainteresowani użytkownicy proszeni są o kontakt mailowy z wypożyczalniami BPK, przygotowano specjalną procedurę dla zainteresowanych normami.

Udostępnianie czasopism - pracownicy i studenci PK proszeni są o kontakt mailowy z Oddziałem Zbiorów Ciągłych i Elektronicznych (czasopisma-bpk@pk.edu.pl) celem uzyskania skanów wybranych artykułów z czasopism dostępnych na terenie Kampusu przy ul. Warszawskiej. Dostęp do zasobów i usług elektronicznych pozostaje bez zmian. Ewentualne pytania w tej sprawie należy kierować do Oddziału Zbiorów Ciągłych i Elektronicznych BPK: zasoby.online@pk.edu.pl, tel.: 12 628 29 68.

Informacje dla doktorantów przed obroną rozprawy doktorskiejprocedura przyjmowania dokumentów i prac pozostaje bez zmian, z wyjątkiem tego, że dokumenty, zaadresowane do Biblioteki PK należy złożyć w Kancelarii uczelni. Odbiór podpisanych dokumentów w „okienku wypożyczalni”. Ewentualne pytania w tej sprawie należy kierować na adres: agnieszka.gorska@pk.edu.pl.

W sprawach ogólnych należy kontaktować się z Sekretariatem Biblioteki: listy@biblos.pk.edu.pl, tel.: 12 628 20 14 od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30 -14.00. Z pracownikami Biblioteki PK można się skontaktować za pomocą poczty elektronicznej kierowanej na adresy zamieszczone w spisie pracowników PK.

Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej Biblioteki oraz profilu BPK na Facebooku, które będą ukazywały się na bieżąco.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners