Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - Daffodil Lament
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.05
2020
Organizacja pracy Biblioteki PK

Organizacja pracy Biblioteki PK

 
Organizacja pracy Biblioteki PK
4 maja otwarte zostały nie tylko galerie handlowe, ale także biblioteki. Na Politechnice Krakowskiej można skorzystać z wypożyczalni. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami działania filii uczelni.
 
Stosownie do Zarządzenia nr 31 Rektora PK z dnia 9 kwietnia br. w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2 informujemy, że obecnie usługi Biblioteki PK są realizowane w ograniczonym zakresie, stopniowo udostępniane będą usługi i poszerzany zakres korzystania ze zbiorów BPK.
 
Z dniem 4 maja 2020 r. zostaje uruchomiona wyłącznie usługa wypożyczenia książek:
-  Kampus Warszawska – Wypożyczalnia BPK (okienko obok wejścia) w godz. 9:00-12:00
-  Kampus Czyżyny – Wypożyczalnia BWM (okienko obok wejścia) w godz. 9:00-12:00
 
Zamawianie książek przez system biblioteczny jest cały czas możliwe.
 
Nadal pozostają wstrzymane zwroty książek, które będą możliwe nie wcześniej niż po 24 maja. Wyjątkiem będą zwroty związane z podbiciem karty odejścia – jedynie te będą przyjmowane.
 
Wstrzymane są wszystkie wypożyczenia międzybiblioteczne zarówno krajowe jak i zagraniczne.
 
Konta biblioteczne, których termin ważności upływał między 12 marca a 29 września zostały przedłużone do 30 września 2020 r.
 
Terminy zwrotów wypożyczonych książek zostały przedłużone do 30 września 2020 r.
 
Za okres, kiedy nie było możliwości zwrotu książek (tj. od 12 marca), opłaty za przetrzymane książki zostały odpowiednio obniżone.
 
Wszelkie pytania związane z obsługą kont bibliotecznych w tym: okresem ważności kont, prolongatami, zwrotami książek i kartami obiegowymi należy kierować:
- do Wypożyczalni BPK: wbg@biblos.pk.edu.pl
- do Wypożyczalni BWM: wbwm@biblos.pk.edu.pl
 
Pozostałe agendy BPK są zamknięte do odwołania.
 
Udostępnianie norm - zainteresowani użytkownicy proszeni są o kontakt mailowy z wypożyczalniami BPK, przygotowano specjalną procedurę dla zainteresowanych normami.
 
Dostęp do zasobów i usług elektronicznych pozostaje bez zmian. Ewentualne pytania w tej sprawie należy kierować do Oddziału Zbiorów Ciągłych i Elektronicznych BPK: czasopisma@biblos.pk.edu.pl.
 
Informacje dla doktorantów przed obroną rozprawy doktorskiej – procedura przyjmowania dokumentów i prac pozostaje bez zmian, z wyjątkiem tego, że dokumenty, zaadresowane do Biblioteki PK należy złożyć w Kancelarii uczelni. Odbiór podpisanych dokumentów w „okienku wypożyczalni”. Ewentualne pytania w tej sprawie należy kierować na adres: agnieszka.gorska@pk.edu.pl.
 
W sprawach ogólnych należy kontaktować się na adres: listy@biblos.pk.edu.pl.

Sekretariat Biblioteki pełni dyżur telefoniczny (tel.: 12 628 20 14) od poniedziałku do piątku w godzinach: 10.00 -13.00.
 
Z pracownikami Biblioteki PK można się skontaktować za pomocą poczty elektronicznej kierowanej na adresy zamieszczone w spisie pracowników PK.
 
Kontakt do Oddziału Informacji Naukowej BPK:
- w sprawach ogólnych: oin@biblos.pk.edu.pl
- w sprawach dot. bazy Bibliografia Publikacji Pracowników PK (BPP) na adres: bibliografia@biblos.pk.edu.pl (na bieżąco obsługiwane są także uwagi/zapytania dot. BPP wysyłane z poziomu rekordu publikacji za pomocą ikony pytajnika).
 
Ze względu na zmieniającą się sytuację epidemiczną, prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej Biblioteki oraz profilu BPK na Facebooku, które będą ukazywały się na bieżąco.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners