Of Monsters and Men - Little Talks

„O!powieści o kobietach"

W piątek 1 marca o godz. 18:00 w Studenckim Klubie Kulturalnym GWAREK przy ul. Reymonta 17 będzie miał miejsce koncert Grzegorza Tomczaka i Iwony Loranc w ramach projektu „O!powieści o kobietach".

Koncert inauguruje działalność sceny muzycznej „Pod Górniczą Lampą", mającej w założeniu prezentować piosenkę autorską w nawiązaniu do tradycji kultury studenckiej lat 80-tych, 90-tych i 2000-nych. Zapraszani będą twórcy, którzy z sukcesami debiutowali w tamtych latach i tworzą niekomercyjnie nadal.

Pojawi się również kilka starszych piosenek  takich jak „Niebieska piosenka", „Fragment pewnego artykułu o Marku Hłasce" czy „Idąc ciągle idź". Zapraszamy do słuchania „Radia Nowinki", ponieważ mamy do rozdania bilety na to wydarzenie! Jeżeli ich zabraknie, wejściówki można nabyć na ticketklub.pl.