Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Foo Fighters - Best of You
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.02
2019
„O!powieści o kobietach"

„O!powieści o kobietach"

 
„O!powieści o kobietach"
W piątek 1 marca o godz. 18:00 w Studenckim Klubie Kulturalnym GWAREK przy ul. Reymonta 17 będzie miał miejsce koncert Grzegorza Tomczaka i Iwony Loranc w ramach projektu „O!powieści o kobietach".

Koncert inauguruje działalność sceny muzycznej „Pod Górniczą Lampą", mającej w założeniu prezentować piosenkę autorską w nawiązaniu do tradycji kultury studenckiej lat 80-tych, 90-tych i 2000-nych. Zapraszani będą twórcy, którzy z sukcesami debiutowali w tamtych latach i tworzą niekomercyjnie nadal.

Pojawi się również kilka starszych piosenek  takich jak „Niebieska piosenka", „Fragment pewnego artykułu o Marku Hłasce" czy „Idąc ciągle idź". Zapraszamy do słuchania „Radia Nowinki", ponieważ mamy do rozdania bilety na to wydarzenie! Jeżeli ich zabraknie, wejściówki można nabyć na ticketklub.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners