Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Circle of Bards - Scarlet Moon
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

03.08
2017
Opłata za wejście na Zakrzówek

Opłata za wejście na Zakrzówek

 
Opłata za wejście na Zakrzówek
Wysokie temperatury powodują napływ mieszkańców miasta Krakowa w rejony kąpielisk. Jednym z bardziej popularnych jest Zakrzówek, który od tego sezonu nie jest już darmowy.

Wspomniany teren od ponad roku jest własnością miasta. Według Zarządu Zieleni Miejskiej oraz firmy Kraken, będącej organizoatorem kąpieliska, pobieranie opłat jest niezbędne dla utrzymania porządku i zapewnienia bezpieczeństwa. Mieszkańcy są temu przeciwni, ze względu na własną odpowiedzialność rekreacji - kąpielisko nie jest strzeżone.

W tej chwili infrastruktura tego miejsca nie jest rozbudowana, ale w 2018 roku na terenie Zakrzówka ma powstać kąpielisko miejskie.  

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners