Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - Z Naszej odkurzonej Black Sabbath ( 1970 )
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

29.01
2019
Opera Rara 2019

Opera Rara 2019

 
Opera Rara 2019
31 stycznia w Krakowie rozpocznie się festiwal Opera Rara. W ramach cyklu trwającego do 17 lutego przedstawione zostaną cztery produkcje sceniczne, od Rameau, przez Mozarta do Glassa. Ponadto w programie wydarzenia znajdą się liczne wokalne recitale w gwiazdorskiej obsadzie.

Opera Rara jest festiwalem, który prezentuje różnorodność opery na przestrzeni stuleci, skupiając się na połączeniu dwóch wizji: tradycyjnej oraz nowoczesnej. Daje to możliwość różnorodnego odbioru treści, trafiając do wieloletnich miłośników muzyki operowej, ale również do tych, którzy dopiero ją poznają.

Bilety na festiwal Opera Rara 2019 są dostępne m.in. w sieci Eventim oraz w punktach  InfoKraków. Więcej znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners